6 marca 2017

1 procent jak kropla czystej wody

Ulotka_05_RazemDlaAfryki_2str_prewka-poprawiony

Jak co roku możecie Państwo wspomóc realizację projektów naszej Fundacji. W tym roku zapraszamy Was do włączenia się w akcję pomocy rozwoju lokalnych społeczności na północy Ugandy, w kraju Aczoli. To rejon boleśnie doświadczony ponad dwudziestoletnią wojną, która choć skończyła się w 2007 roku, pozostawiła piętno w ludziach po dziś dzień. Na powojenną traumę nakładają się też liczne choroby, brak czystej wody i wysoki poziom ubóstwa.

Ks. David Okullu z dziećmi ze zbitej z gałęzi szkoły we wsi Orom

Ks. David Okullu z dziećmi ze zbitej z gałęzi szkoły we wsi Orom

Dlatego razem z ugandyjską organizacją SORUDEO, założoną przez lokalnego księdza Davida Okullu, chcemy wspomóc tamtejsze projekty rozwojowe. Jednym z nich jest budowa studni w wioskach Latodore i Pabo.

Jeden procent, ofiarowany przez Państwa będzie więc jak kropla czystej wody, którą dzięki Waszemu sercu i wspólnemu zaangażowaniu uda się ofiarować, poprzez wybudowanie studni. Szczegóły projektu TUTAJ.

Jeden procent możecie Państwo nam przekazać, dzięki życzliwej współpracy z nami Fundacji Salvatti. W ten sposób wesprzecie ugandyjski projekt naszej Fundacji Razem dla Afryki.

Przekazując 1 proc. (poniżej opcje wyboru), jako cel szczegółowy należy tylko wpisać: STUDNIA PABO.

epityuruchomepitypobierz

 

 

 

Poniżej wzór wypełnienia zeznanie podatkowego, uwzględniający nasz projekt:

PABO

 

„Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.”